Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Telefon 509 900 129

Blog

polerowanie lakieru

Auto Detailing z innej perspektywy, Steam Wash Ostrów Wielkopolski.

Dlaczego tak się wyróżniamy w naszej branży?

Czytaj więcej

polerowanie lakieru

Polerowanie lakieru Ostrów Wielkopolski, dlaczego lakier się rysuje i jak to się dzieje

W poniższym artykule omówimy przyczyny powstawania rys na lakierze oraz jak temu zapobiegać. Przedstawimy niepoprawne i właściwe sposoby pielęgnacji lakieru oraz całego nadwozia. Przekonamy państwa, że szczotki nie tylko rysują lakier, ale także są niedokładne – jest szybszy, wydajny i niemęczący sposób!

Czytaj więcej

vs

PO CO zabezpieczać lakier?

Lakier samochodowy to coś pięknego a w szczególności nowy! Jednak jest również bardzo ważnym elementem naszego pojazdu ponieważ chroni karoserię przed korodowaniem. Największą jego bolączką jest jego kruchość i brak odporności. W poniższym artykule postaram się przedstawić jak zbudowany jest lakier oraz co wpływa na jego stan.

Czytaj więcej

vs

Porównanie Car Pro Ceramic Pro z Opti-Coat Pro.

Czyli porównanie zwykłych powłok ceramicznych w technologii Sio2 z powłoką permanentną Opti-Coat stworzoną z czystego SiC.

Artykuł jest tłumaczeniem zagranicznego artykułu firmy „EM DETAILING”. Zapraszamy do zagłębienia się w temat powłok, a także zapoznania się z oryginalnym artykułem.

Czytaj więcej

Opti-Coat Pro - fakty i mity

Opti-coat PRO fakty i mity

A Ty jesteś gotów zrobić upgrade swojego lakieru do poziomu Opti-Coat? Dlaczego upgrade? Przecież to tylko ceramika jak każda inna!
NIEPRAWDA!
Wiele osób uważa, że Opti-Coat to kolejna powłoka ceramiczna, która nie utrzyma się na lakierze tyle, ile gwarantuje aplikator i wcale tak dobrze nie chroni. Przecież lepiej wziąć wosk, bo to samo a taniej!
NIEPRAWDA!
Jeśli tak uważasz znaczy, że zetknąłeś się z powłokami, które mają świetny marketing ale słabe wyniki. Skład i działanie powłoki Opti-Coat jest opatentowany i nie znajdzie się drugiej takiej powłoki na świecie! Opti-Coat nie utrzyma się na lakierze to fakt, dlaczego?
PONIEWAŻ NIE TWORZY WARSTWY NA LAKIERZE.

Czytaj więcej