Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Telefon 509 900 129

Blog

Oklejenie samochodu

Folia ochronna PPF – plusy i minusy oraz na co zwrócić uwagę.

Dlaczego to jedna z najlepszych dostępnych technologii zabezpieczenia lakieru? Ostatnimi czasy folia PPF stała się bardzo popularna w kręgu motoryzacji i to nie bez znaczenia! Bezbarwna folia ochronna dzięki swojej grubości chroni lakier przed odpryskami, zarysowaniami czy obcierkami parkingowymi! Odpowiednio pielęgnowana potrafi skutecznie zabezpieczyć lakier samochodu na długie lata.

Czytaj więcej

mycie auta

Mycie samochodu. Jak poprawnie myć auto.

Kupując nowe auto chyba każdy się zastanawia nad tym co musiało się wydarzyć tym wszystkim używanym pojazdom na naszych drogach, które straciły ten salonowy wygląd? Oczywiście oprócz oksydacji i procesu starzenia się lakieru wszystkie inne uszkodzenia to zła pielęgnacja - myjnie szczotkowe, zbyt agresywna chemia itp. Zatem jaki jest właściwy sposób i jak powinien być pielęgnowany lakier aby łatwiej było o niego dbać?

Czytaj więcej

srebrny samochód

Auto Detailing z innej perspektywy, Steam Wash Ostrów Wielkopolski.

Dlaczego tak się wyróżniamy w naszej branży?

Czytaj więcej

polerowanie lakieru

Polerowanie lakieru Ostrów Wielkopolski, dlaczego lakier się rysuje i jak to się dzieje

W poniższym artykule omówimy przyczyny powstawania rys na lakierze oraz jak temu zapobiegać. Przedstawimy niepoprawne i właściwe sposoby pielęgnacji lakieru oraz całego nadwozia. Przekonamy państwa, że szczotki nie tylko rysują lakier, ale także są niedokładne – jest szybszy, wydajny i niemęczący sposób!

Czytaj więcej

zabezpieczanie lakieru

PO CO zabezpieczać lakier?

Lakier samochodowy to coś pięknego a w szczególności nowy! Jednak jest również bardzo ważnym elementem naszego pojazdu ponieważ chroni karoserię przed korodowaniem. Największą jego bolączką jest jego kruchość i brak odporności. W poniższym artykule postaram się przedstawić jak zbudowany jest lakier oraz co wpływa na jego stan.

Czytaj więcej

porównanie dwóch produktów

Porównanie Car Pro Ceramic Pro z Opti-Coat Pro.

Czyli porównanie zwykłych powłok ceramicznych w technologii Sio2 z powłoką permanentną Opti-Coat stworzoną z czystego SiC.

Artykuł jest tłumaczeniem zagranicznego artykułu firmy „EM DETAILING”. Zapraszamy do zagłębienia się w temat powłok, a także zapoznania się z oryginalnym artykułem.

Czytaj więcej