Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Telefon 509 900 129

Najwyższej jakości Folia ochronna PPF dla klientów z Ostrowa Wielkopolskiego, Kalisza, Krotoszyna, Jarocina i okolic.

 

Dlaczego to jedna z najlepszych dostępnych technologii zabezpieczenia lakieru? Ostatnimi czasy folia PPF stała się bardzo popularna w kręgu motoryzacji i to nie bez znaczenia! Bezbarwna folia ochronna dzięki swojej grubości chroni lakier przed odpryskami, zarysowaniami czy obcierkami parkingowymi! Odpowiednio pielęgnowana potrafi skutecznie zabezpieczyć lakier samochodu na długie lata.

Oczywiście wyrażenie „odpowiednio pielęgnowana” nie jest przypadkowe, ponieważ o folię trzeba dbać! Folia ochroni lakier ale sama nie jest niezniszczalna i może ulec oksydacji oraz trawieniu chemicznemu z myjni czy środowiska. Lakier pozostaje piękny i nieskazitelny natomiast folia przyjmuje na siebie ciężar uderzeń. Oczywiście regularnie myta i wspierana odpowiednimi środkami pozostanie nieskazitelna na długie lata.


Front samochodu

 

FOLIA PPF czyli najlepsze zabezpieczenie lakieru

Przeglądając miliony ofert różnych firm nie trudno zwrócić uwagę na jedną pozycję, która potrafi się bardzo różnić – CENA! Od razu zaznaczam – nie kieruj się ceną! Jeśli różnica w cenie jest dość znaczna to znaczy, że gdzieś są oszczędności, na które musisz przystać przy zakupie. Najczęściej są to oszczędności na materiale, który będzie żółknąć z upływem czasu lub będzie nieznośnie uciążliwy przy myciu.

Kolejnym aspektem wpływającym na cenę jest jakość wykończenia, dobrze zainstalowana folia to taka, której prawie nie widać. Tak – prawie! Ponieważ nie wszędzie można ją zawinąć i będzie docięta przy krawędzi a także pod folią może znaleźć się cząstka kurzu z pod ubrania. Należy pamiętać, że klej folii PPF bardzo elektryzuje się podczas aplikacji a w powietrzu jest mnóstwo pyłków. Należy również pamiętać, że cały proces aplikacji odbywa się ręcznie. W naszej firmie dokładamy ogromnych starań, aby wykończenie było na jak najwyższym poziomie.

 Wnęka klamki

 

Oczywiście wracając do wykończenia – zaaplikować folię potrafi każdy bo to nic trudnego natomiast wykończenie krawędzi oraz efekt finalny zależy od indywidualnych umiejętności aplikatura. Wiele razy spotykamy się z pociętym lakierem i innymi podstawowymi błędami dlatego powtórzę jeszcze raz – NIE OSZCZĘDZAJ jeśli chcesz zabezpieczyć swoją inwestycję.

 
Bok auta

 

Jesteś z odolanowa lub ostrzeszowa? skorzystaj z naszej oferty folii ochronnych ppf

Oczywiście na rynku jest mnóstwo producentów folii PPF i na pierwszy rzut oka różnicy nie ma a widać ją dopiero po czasie. Wysokiej jakości folia będzie odporna na trawienie chemiczne i bardzo łatwo będzie się ją myć nawet po czasie, będzie również samo regenerować się pod wpływem ciepła ale najważniejsze! Nie będzie z czasem żółknąć. Oczywiście mówimy tutaj o kleju ponieważ to on żółknie jeśli jest niskiej jakości. Wysokiej jakości klej nie wejdzie w reakcje z lakierem dzięki temu folię można zdjąć w każdej chwili.

W Steam Wash Auto Detailing Ostrów Wielkopolski pracujemy tylko na najwyższej jakości folii i klient zawsze wie jakiej marki folia została zainstalowana. Po wielu latach testów możemy zaproponować najlepsze i bezpieczne rozwiązania!

 

 

USZKODZENIA MECHANICZNE A FOLIA PPF

Dzięki swojej grubości 200 mikronów folia ochronna skutecznie ochroni lakier przed ostrymi narzędziami złośliwych sąsiadów, obtarciami na parkingu czy odpryskami przy prędkościach 200+. Znamy i widzieliśmy wiele przypadków gdzie normalnie zderzak czy nadkole byłyby do malowania – oczywiście sprawcy brak – a po zdjęciu folii PPF lakier jak nowy!

Oczywiście nie można folii PPF porównać do boskiej zbroi, która na zawsze zostaje idealna. Tak jak wspominałem należy o nią odpowiednio dbać ponieważ to dalej jest tworzywo, które ulega oksydacji, trawieniu chemicznemu i jest podatne na uszkodzenia. Małe rysy zabliźniają się pod wpływem ciepła natomiast po obcierce parkingowej folia jest do wymiany. Lakier pozostaje bez uszkodzeń, a folia wzięła uderzenie na siebie. O tym należy pamiętać przy decydowaniu się na oklejenie pojazdu folią PPF.

 

Zielone auto

 

JAK DBAĆ O FOLIĘ PPF

Pielęgnacja foli ochronnej PPF nie odbiega od pielęgnacji lakieru czy powłoki ceramicznej. Samochód należy myć ręcznie i osuszać. Folia wspierana sealantami czy powłoką ceramiczną odwdzięczy się jeszcze większą łatwością mycia oraz odpornością chemiczną. Jedyne na co należy zwrócić uwagę podczas mycia to odległość lancy od folii. Należy pamiętać, że woda pod ciśnieniem, która wydostaje się z myjki ciśnieniowej może uciąć palec i może również rozciąć folię czy podnieść jej krawędź. Kładziemy nacisk na edukowanie naszych klientów i pokazywanie jak samodzielnie myć swój zabezpieczony pojazd aby unikać takich sytuacji. Wiele osób podczas mycia owadów ścina je ciśnieniem z bardzo bliskiej odległości co może uszkodzić lakier jeśli woda znajdzie odprysk i podniesie całość – ta sama sytuacja przy aucie oklejonym natomiast uszkodzi się folia a nie lakier.

 

FOLIA PPF CZY WARTO

Biorąc pod uwagę wszystkie benefity oraz rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę folia ochronna PPF to jedno z najlepszych zabezpieczeń dla nowoczesnego, cienkiego lakieru. Odpowiednio zainstalowana oraz odpowiednio użytkowana zapewni ochronę lakieru na długie lata przy wysokich prędkościach i dość aktywnym użytkowaniu pojazdu!

Zadzwoń do nas i otrzymaj indywidualną ofertę zabezpieczenia dla twojego pojazdu!

Piotr Płonka Steam Wash Auto Detailing.
Tel: 509 900 129
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.