Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Telefon 509 900 129

STEAM WASH AUTO DETAILING – O FIRMIE

JEDYNI TACY W OKOLICY.

Jedyny w regionie autoryzowany dystrybutor powłok ceramicznych Optimum Opti-Coat PRO. Certyfikowany przedstawiciel produktów Optimum Polymer Technologies. W naszym studiu znajdziesz oraz zaaplikujesz produkty tej firmy!

Polsce auto detailing działa od kilkunastu lat i czas u nas stanął na myciu samochodu na dwa wiadra i nakładaniu twardych wosków. My staramy się patrzeć troszkę szerzej, nasza uwaga skupia się na zachodzie, gdzie detailing jest już od ponad 60 lat. Nowe technologie w tej dziedzinie pozwalają na uzyskanie genialnego efektu przy zachowaniu bezpieczeństwa. Większość firm detailingowych w Polsce używa starej technologii, stworzonej dla starych, jednowarstwowych lakierów z lat 70/80. Owszem ta technologia daje efekty, ale wiąże się z nagrzewaniem lakieru, które narusza jego strukturę. Nasze metody car wash & auto detailing są oparte o rozwiązania firmy Optimum Polymer Technolgies, która wykorzystała technologię polimerów, aby przyspieszyć proces pielęgnacji samochodu oraz zapewnić przy tym maksimum bezpieczeństwa bez potrzeby nagrzewania lakieru. Wykorzystywana przez nas powłoka Opti Coat PRO z łatwością wiąże się z lakierem, dzięki czemu tworzy solidną warstwę ochronną.

W naszej firmie cenimy sobie profesjonalizm, dbałość o szczegóły oraz wzajemny szacunek. Zostawiając u nas samochód, możesz być o niego spokojny. Nasze produkty zostawiają konkurencję daleko w tyle pod względem trwałości, połysku oraz ochrony.

Zapraszamy do współpracy z myjnią samochodową Steam Wash Auto Detailing z Ostrowa Wielkopolskiego.
 

 

Nasi partnerzy:

 

logo Opti Coat

 

 

logo The Rag Company

 

 

logo TacSystem

 

 

logo LC

 

 

nxtzen

 

 

colourlock logo

 

 

logo Fresso

 

 

logo Car Maga

 

 

logo p&s detail products

 

 

octoclassic