Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Telefon 509 900 129

Steam Wash Auto Detailing – O Firmie

JEDYNI TACY W OKOLICY.


W Polsce auto detailing działa od kilkunastu lat i czas u nas stanął na myciu samochodu na dwa wiadra i nakładaniu twardych wosków. My staramy się patrzeć troszkę szerzej, nasza uwaga skupia się na zachodzie gdzie detailing jest już od ponad 60 lat. Nowe technologie w tej dziedzinie pozwalają na uzyskanie genialnego efektu przy zachowaniu bezpieczeństwa. Większość firm detailingowych w Polsce używa starej technologii, stworzonej dla starych jednowarstwowych lakierów z lat 70/80. Owszem ta technologia daje efekty ale wiąże się z nagrzewaniem lakieru, które narusza jego strukturę. Nasze metody są oparte o rozwiązania firmy Optimum Polymer Technolgies, która wykorzystała technologię polimerów aby przyspieszyć proces pielęgnacji samochodu oraz zapewnić przy tym maksimum bezpieczeństwa bez potrzeby nagrzewania lakieru.
W naszej firmie cenimy sobie profesjonalizm, dbałość o szczegóły oraz wzajemny szacunek. Zostawiając u nas samochód możesz być o niego spokojny. Nasze produkty zostawiają konkurencje daleko w tyle pod względem trwałości, połysku oraz ochrony.
Jako pierwsi i jedyni w powiecie Kaliskim oraz Ostrowskim wprowadziliśmy powłoki ceramiczne, które łączą się z lakierem a nie osiadają na nim i są stworzone z czystego SIC bez potrzeby dokładania kolejnych warstw co roku.

 

Nasi partnerzy:

 logo Opti Coat

logo The Rag Company

logo TacSystem

logo LC

nxtzen

 
 

colourlock logo