Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon 509 900 129

Powłoki ceramiczne dla wszystkich

Samochód z czarnym lakieremPowłoki ceramiczne ostatnio urosły do legendy jako niezniszczalna zbroja dla nowych samochodów... nie powinno tak być !

?Powłoki ceramiczne są dla wszystkich! Zostały wymyślone aby chronić lakier, przedłużyć jego życie oraz aby zaoszczędzić wasze pieniądze !


❗️Powłoki ceramiczne powinny być zainstalowane na każdym samochodzie od wyjazdu z fabryki, każdy właściciel samochodu, nawet tych 20+ lat powinien zainstalować powłokę ceramiczną! Powie to każdy kto miał powłokę ceramiczną i wiedział jak działa :)


Jak naprawdę działa ?


✅ ułatwia mycie samochodu, izoluje brud od lakieru dzięki nie przywiera aż tak bardzo. Przy najbardziej wytrzymałych powłokach mycie ogranicza się do spłukiwania wodą :D co równa się oszczędnością pieniędzy


✅konserwuje połysk, chroni lakier przed oksydacją, matowieniem lakieru pod wpływem słońca. Zauważacie często na mieście samochody z lat 90, które mają matowy lakier ? Przed tym właśnie chroni :)


✅ zwiększa wartość samochodu, jak ? Po pierwsze spójrz jeden punkt wyżej, po drugie jeśli wiesz jak działa powłoka i jak pielęgnować lakier - będziesz o niego odpowiednio dbać! Im mniej zniszczony lakier tym większa wartość samochodu ???


Powłoka to inwestycja w wasz samochód a także w wasz czas i wasz uśmiech ! To najlepsze co możecie zrobić dla swojego auta!


❗️MITY O POWŁOKACH❗️

❌powłoki ceramiczne nie ochronią was przed gwoździem, rysa i tak będzie

❌o powłokę trzeba dbać, to że jest nie znaczy że nie musisz myć auta przez 3 lata :) ALE ! Mycie jest o wieeeeele prosztsze, SZYBSZE i bardziej przyjemne ;)

❌POWŁOKI CERAMICZNE NIE SĄ DROGIE I NIE TYLKO DLA NOWYCH SAMOCHODÓW !


JAK TO NIE SĄ DROGIE ? Widzieliście swoje ceny ? ?


Otóż te najdroższe powłoki, które zabezpieczają lakier na lata, zwiększają jego wartość i ta kwota zwraca się przy sprzedaży. Tak jak mówiliśmy jeśli auto po 7 latach wyglada jak nowe to oczywiste, że sprzeda się drożej !


? Pragniemy zachęcić każdego do aplikacji powłoki ceramicznej ! Dlatego mamy dla was powłokę ceramiczną dla początkujących! Popularny Moonlight, powłoka ceramiczna, która działa tak samo jak te profesjonalne ale utrzymuje się krócej. Na początek super ! A jak już zobaczycie jak to działa dla was ... SAMI PRZYJEDZIECIE PO WIĘCEJ ! ?


Moonlight bez polerowania jest W CENIE WOSKU, to koszt około 400 zł, utrzymuje się do 9 miesięcy!


Zadzwoń i przekonaj się co możemy zrobić dla twojego samochodu !

?509900129


Chciałbyś dowiedzieć się więcej ? Zobacz naszą ofertę !?

Powłoki ceramiczne

 

#steamwash #myjniaręczna #powłokaceramiczna

#ostrówwielkopolski

#OptimumPolymerTechnologies #autodetailing