Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon 509 900 129

Mam powłokę ceramiczną, i co dalej?

zabezpieczenie Audi A4 powłoką Opti-Gloss Coat--PORADNIK--

Stworzyliśmy dla was wszystkich mały poradnik co robić i czego ABSOLUTNIE nie robić z powłoką ceramiczną na lakierze. Niestety w ciągu ostatnich lat wokół powłok ceramicznych pojawiły się legendy o niezniszczalności i samooczyszczeniu bez mycia. Stało się tak ponieważ osoby bez odpowiedniej wiedzy, które nie powinny aplikować powłok...robią to, nie wiedząc co aplikują i JAK to robić. Później nie mając pojęcia jak to działa wmawiają klientowi, że można w auto rzucać grabiami i nic się nie stanie ? .

Jeśli masz powłokę ceramiczną i myślisz, że dobrze o nią dbasz przeczytaj poniższy poradnik i sprawdź się. Poniższe rady pomogą ci pielęgnować samochód nie wyrządzając krzywdy powłoce ceramicznej oraz lakierniczej.

❌❌❌CZEGO ABSOLUTNIE NIE ROBIĆ?❌❌❌

1. Nie używaj piany aktywnej o kwaśnym lub zasadowym odczynie, najlepiej w ogóle nie używać piany a jeśli już to neutralnej. W przypadku mycia pianami kwaśnymi (bardzo lubiane bo szybko rozpuszczają brud) powłoka niszczeje i przy słabszych powłokach po jednym myciu może już jej nie być.

2. Nie używaj szamponów o kwaśnym albo zasadowym odczynie, dzieje się to samo co w przypadku piany.

3. NIE UŻYWAJ SZCZOTEK! Mowa tutaj o każdym rodzaju szczotki, nawet najdroższe z włosia jednorożca rysują lakier ? . Większość tanich gąbek również porysuje powłokę ponieważ ich konstrukcja sprawia że brud przywiera i wędruje za gąbką. Jedyna gąbka odpowiednia do tego zadania to Optimum big red sponge, jest odpowiednio wyicięta i super delikatna.

4. Nie myj samochodu na myjkach bezdotykowych, jedynie opłukuj wodą demineralizowaną. Często chemia używana na myjkach ma bardzo silne stężenie, jedno mycie i powłoki może nie być.

hmmm???
Zapytacie teraz jak myć skoro większość waszych regularnych opcji odpadła? I właściwie PO CO TA POWŁOKA? ?Powłoka ceramiczna ma chronić twój lakier przed matowieniem, oksydacją i wyniszczaniem od ptasich odchodów i tym podobnych. Powłoka ceramiczna, chroni twój samochód jako inwestycje aby nie tracił na wartości. Jeśli będziesz dbać o powłokę --- na pewno zwróci ci się to przy sprzedaży ?

✅✅✅JAK DOBRZE MYĆ SAMOCHÓD Z POWŁOKĄ? ✅✅✅

1. Jeśli nie musisz to nie myj sam, przekaż go do studia gdzie aplikowałeś powłokę lub do kogoś kto wie jak to robić. U nas jednym z warunków gwarancji jest comiesięczne mycie samochodu w naszym studio, chroni to waszą inwestycje i sprawia że nie musicie się obawiać czy powłoka zejdzie czy nie! ?

2. Jeśli chcesz sam myć samochód z powłoką to zrób to jak należy❗️
I jeśli ma to być dobre dla powłoki to każde mycie powinno ją pielęgnować. Dlatego podamy sprawdzone produkty, które pielęgnują powłoki ceramiczne i są w stanie wydłużyć ich działanie! SPRAWDZONE! Najpierw spłucz cały lakier z piasku i błota.

3. Do mycia właściwego użyj "Optimum No-rinse", szamponu bez spłukiwania. Pozwala to na zminimalizowanie ryzyka porysowania lakieru przez polimery, które oblepiają brud i podnoszą go do kropli - świetne widowisko ? . Używaj go w stężeniu 1:256, najlepiej z dedykowaną gąbką.

4. Na koniec wysusz samochód przy użyciu delikatnego ręcznika. Do szybszego osuszania polecamy sealant "opti seal", jedno psiknięcie na mokry element i dotarcie. Daje świetny połysk i również pielęgnuje powłokę.

✅Jest to najlepszy, najszybszy i najbezpieczniejszy sposób na pielęgnacje powłoki ceramicznej oraz na regularne mycie pojazdu bez niej ? .

?Jeśli nie masz produktów Optimum, po spłukaniu samochodu spryskaj samochód pianą o odczynie neutralnym, następnie ponownie spłucz samochód. Następnie umyj samochód szamponem o odczynie neutralnym, ponownie spłucz i wytrzyj delikatnym ręcznikiem. Ten sposób jest o wiele bardziej czasochłonny i nie pielęgnuje powłoki ceramicznej, po prostu ją oczyszcza.

❗️ Opti-Coat pro+ nie jest powłoką na bazie Sio2, i posiada odporność na chemię o ph od 0 do 14 , ściągnąć można ją tylko poprzez polerowanie lakieru! Gwarancja producenta ?

Sprawdź naszą ofertę!
www.steam-wash.eu/

Zadzwoń i przekonaj się co możemy zrobić dla twojego samochodu !
?509900129

Steam Wash
______________________________________
?Jedyny w Ostrowie Wielkopolskim i Kaliszu Autoryzowany punkt aplikacji powłok ceramicznych z dożywotnią gwarancją

#steamwash #myjniaręczna #powłokaceramiczna
#ostrówwielkopolski
#OptimumPolymerTechnologies #autodetailing
#opticoatpro3 #opti_coat #zabezpieczenielakieru

Facebook